Mikado Speedo
Zbliża się wielkimi krokami czas, w którym szczupaki i sandacze zaczynają intensywnie żerować gromadząc energię na okres zimowy. Warto się do tego przygotować zawczasu. Przeszukując rynek natrafiamy na różne ciekawe propozycje dla wędkarzy. Tym razem...

Buty ProLogic Max4Mocne jak skała całoroczne buty wędkarskie i trekingowe. Ich bardzo wysoka konstrukcja, dokładne wykonanie i użyte materiały sprawiają, że doskonale chronią naszą stopę, są niezawodne oraz odporne na zniszczenia.


BUTY PROLOGIC MAX4 POLAR ZONE+
Buty ProLogic Max4

Głównym materiałem z jakiego zostały wykonane te buty to skóra ekologiczna w kolorze brązowym, wzmacniana w palcach i w pięcie doszywanym otokiem chroniącym główny materiał przed otarciem o kamienie. Model ten posiada system szybkiego sznurowania bardzo dokładnie zabezpieczający naszą kostkę, a dolne przelotki są wyposażone w kulki prowadzące sznurowadła, których zadaniem jest wydłużenie żywotności sznurowadeł. Buty te posiadają podwójną izolację:
• Termiczną – dzięki zastosowaniu oddychającej warstwy zapobiegającej wychłodzeniu Thinsulate 200 grammes,
• Wodoodporną – dzięki zastosowaniu membrany Hydro Guard firmy Cosmo.
Buty ProLogic Max4

Buty ProLogic Max4

Buty ProLogic Max4

Buty ProLogic Max4

Buty ProLogic Max4

Doskonale bieżnikowana podeszwa z trudnościeralne gumy zapewni pewne podparcie na każdej powierzchni. Buty te są częścią linii produktów MAX4 firmy Prologic, posiadają  elementy pokryte tym kamuflażem. Ten model został dokładnie przemyślany i stworzony do poradzenia sobie w najgorszych warunkach, w każdym miejscu, i o każdym czasie przez cały rok.
Dostępne rozmiary butów Prologic MAX4 POLAR ZONE+: 7/41, 7.5/42, 8/43, 9/44, 10/45, 11/46, 12/47.
Buty ProLogic Max4


BUTY PROLOGIC MAX4 GRIP-TREK
Buty ProLogic Max4

Te lekkie całoroczne buty trekingowe są wspaniałym przykładem, że lekkość obuwia nie obniża jego wytrzymałości. W trakcyjnej, wykonanej z brązowej, ekologicznej skóry powłoce znajdziemy nowoczesne technologie chroniące nasze zdrowie i zwiększające nasz komfort. Przykładem tego jest wykonana identycznie jak w bardziej „ekstremalnym” modelu MAX4 POLAR ZONE+ podwójna izolacja:
• Termiczną – dzięki zastosowaniu oddychającej warstwy zapobiegającej wychłodzeniu Thinsulate 200 grammes,
• Wodoodporną – dzięki zastosowaniu membrany Hydro Guard firmy Cosmo.

Buty ProLogic Max4

Buty ProLogic Max4

Kolejnym atutem tych butów jest doskonale bieżnikowana, niebrudząca podeszwa z trudnościeralnej gumy oraz amortyzująca podeszwa środkowa wykonana z miękkiej pianki EVA, wydajnie zwiększająca komfort chodzenia. Dodatkowo podeszwa pokryta jest kamuflażem MAX4.
Buty ProLogic Max4

Model ten posiada system szybkiego sznurowania, dokładnie trzymający kostkę i zabezpieczający przed urazem. Tył tego obuwia wzmocniony jest elementem z tworzywa utrzymującym pietę we właściwym położeniu i chroniącym ją przed urazem. Ogólnie mówiąc buty te, to wspaniały przykład bezkompromisowego podejścia do wytrzymałości i bezpieczeństwa z zachowaniem niewielkiej masy.
Dostępne rozmiary butów Prologic MAX4 GRIP-TREK: 7/41, 7.5/42, 8/43, 9/44, 10/45, 11/46, 12/47.

Testy sprztu wdkarskiegowedki,kolowrotki,przynety,zylki,opinie,komentarze

Komentarze (3)

to totalny szajs !!!!
mociej oporowski , środa 05 listopad 2014, godz. 18:22
Witam!
Myślę,że w kontekście recenzji butów Demar trek oraz protektor commando, bardzo ciekawie byłoby
zobaczyć w akcji buty LOWA TERRANO.
Pozdrawiam
Cordura , wtorek 10 kwiecień 2012, godz. 18:22
Przydałby się test tych bucików w praktyce
Janek , poniedziałek 19 marzec 2012, godz. 08:52

Napisz Komentarz

mniejsze | wieksze

busy
Google+