Savage Gear 3D Maniac Shrimp
Do pełni sezonu trzeba jeszcze chwilę poczekać. Dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji jest łowienie okoni – na nie możemy liczyć niemal zawsze. Okoń to ryba cwana, dla której wystarczy zmiana koloru brokatu, aby przestała lub zaczęła brać - dlatego tak ...

Buty ProLogic Max4Mocne jak skała całoroczne buty wędkarskie i trekingowe. Ich bardzo wysoka konstrukcja, dokładne wykonanie i użyte materiały sprawiają, że doskonale chronią naszą stopę, są niezawodne oraz odporne na zniszczenia.


BUTY PROLOGIC MAX4 POLAR ZONE+
Buty ProLogic Max4

Głównym materiałem z jakiego zostały wykonane te buty to skóra ekologiczna w kolorze brązowym, wzmacniana w palcach i w pięcie doszywanym otokiem chroniącym główny materiał przed otarciem o kamienie. Model ten posiada system szybkiego sznurowania bardzo dokładnie zabezpieczający naszą kostkę, a dolne przelotki są wyposażone w kulki prowadzące sznurowadła, których zadaniem jest wydłużenie żywotności sznurowadeł. Buty te posiadają podwójną izolację:
• Termiczną – dzięki zastosowaniu oddychającej warstwy zapobiegającej wychłodzeniu Thinsulate 200 grammes,
• Wodoodporną – dzięki zastosowaniu membrany Hydro Guard firmy Cosmo.
Buty ProLogic Max4

Buty ProLogic Max4

Buty ProLogic Max4

Buty ProLogic Max4

Buty ProLogic Max4

Doskonale bieżnikowana podeszwa z trudnościeralne gumy zapewni pewne podparcie na każdej powierzchni. Buty te są częścią linii produktów MAX4 firmy Prologic, posiadają  elementy pokryte tym kamuflażem. Ten model został dokładnie przemyślany i stworzony do poradzenia sobie w najgorszych warunkach, w każdym miejscu, i o każdym czasie przez cały rok.
Dostępne rozmiary butów Prologic MAX4 POLAR ZONE+: 7/41, 7.5/42, 8/43, 9/44, 10/45, 11/46, 12/47.
Buty ProLogic Max4


BUTY PROLOGIC MAX4 GRIP-TREK
Buty ProLogic Max4

Te lekkie całoroczne buty trekingowe są wspaniałym przykładem, że lekkość obuwia nie obniża jego wytrzymałości. W trakcyjnej, wykonanej z brązowej, ekologicznej skóry powłoce znajdziemy nowoczesne technologie chroniące nasze zdrowie i zwiększające nasz komfort. Przykładem tego jest wykonana identycznie jak w bardziej „ekstremalnym” modelu MAX4 POLAR ZONE+ podwójna izolacja:
• Termiczną – dzięki zastosowaniu oddychającej warstwy zapobiegającej wychłodzeniu Thinsulate 200 grammes,
• Wodoodporną – dzięki zastosowaniu membrany Hydro Guard firmy Cosmo.

Buty ProLogic Max4

Buty ProLogic Max4

Kolejnym atutem tych butów jest doskonale bieżnikowana, niebrudząca podeszwa z trudnościeralnej gumy oraz amortyzująca podeszwa środkowa wykonana z miękkiej pianki EVA, wydajnie zwiększająca komfort chodzenia. Dodatkowo podeszwa pokryta jest kamuflażem MAX4.
Buty ProLogic Max4

Model ten posiada system szybkiego sznurowania, dokładnie trzymający kostkę i zabezpieczający przed urazem. Tył tego obuwia wzmocniony jest elementem z tworzywa utrzymującym pietę we właściwym położeniu i chroniącym ją przed urazem. Ogólnie mówiąc buty te, to wspaniały przykład bezkompromisowego podejścia do wytrzymałości i bezpieczeństwa z zachowaniem niewielkiej masy.
Dostępne rozmiary butów Prologic MAX4 GRIP-TREK: 7/41, 7.5/42, 8/43, 9/44, 10/45, 11/46, 12/47.

Testy sprztu wdkarskiegowedki,kolowrotki,przynety,zylki,opinie,komentarze

Komentarze (3)

to totalny szajs !!!!
mociej oporowski , środa 05 listopad 2014, godz. 18:22
Witam!
Myślę,że w kontekście recenzji butów Demar trek oraz protektor commando, bardzo ciekawie byłoby
zobaczyć w akcji buty LOWA TERRANO.
Pozdrawiam
Cordura , wtorek 10 kwiecień 2012, godz. 18:22
Przydałby się test tych bucików w praktyce
Janek , poniedziałek 19 marzec 2012, godz. 08:52

Napisz Komentarz

mniejsze | wieksze

busy
Google+